Partnerzy

Możemy zaoferować naszym Klientom nowoczesne technologie dzięki współpracy z naszymi Partnerami.

Z firmą InsERT współpracujemy od 2010r., z uwagi na intuicyjną obsługę oraz stosunkowo niskie ceny modułów nasi mniejsi klienci z chęcią wybierają rozwiązania tej firmy. W ofercie firmy są programy z kategorii Sprzedaż i Magazyn, Księgowość i finanse, Kadry i płace, CRM.

Z firmą RaksSQL współpracujemy od 2010r., oprogramowanie tej firmy jest z sukcesem wykorzystywane przez firmy handlowe, usługowe i mniejsze firmy produkcyjne. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Główne zalety programu to intuicyjna obsługa oraz łatwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb Użytkowników. W skład dostępnych modułów wchodzą: Sprzedaż i Magazyn, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Prosta Produkcja, CRM.

Z firmą Streamsoft rozpoczęliśmy współpracę początkiem 2018r. z uwagi na wzrost zainteresowania naszych Klientów systemami ERP. Oprogramowanie tej firmy o nazwie „Streamsoft Prestiż” jest rozbudowanym systemem ERP. System posiada  moduły Logistyka Magazynowa, Zarządzanie Produkcją, Harmonogramowanie Szczegółowe, Business Intelligence, DMS (obieg dokumentów), Finanse i Księgowość, Kadry i płace, CRM, Rozrachunki itp. dzięki czemu użytkownikami docelowymi są średnie i duże firmy jednakże z uwagi na rozbudowany moduł Produkcyjny bardzo chętnie jest wybierany przez firmy produkcyjne.

Wdrażając sklepy internetowe dla naszych klientów najczęściej wykorzystujemy rozwiązanie firmy IAI S.A. jakim jest IAISHOP. Dzięki wbudowanym integracjom oraz licencjonowaniem w modelu SaaS nasi klienci mogą liczyć na szybkie wdrożenie oraz doskonałe wsparcie.

Z firmą SALESMANAGO rozpoczęliśmy współprace w 2016r. z uwagi na zainteresowanie naszych klientów w temacie Marketing Automation. Rozwiązania firmy umożliwiają identyfikację odwiedzających stronę www, zbieranie danych behawioralnych i transakcyjnych, tworzenie zautomatyzowanych kampanii z wykorzystanie AI i wiele więcej.