Stacja demontażu pojazdów

Stacja demontażu pojazdów jest systemem obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami dotyczącymi pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Ewidencja odpadów i pojazdów prowadzona jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska w sprawie prowadzenia ewidencji odpadów i pojazdów na stacji demontażu pojazdów.

System opracowany został w taki sposób, aby maksymalnie uprościć działania użytkownika i wspomóc go w prowadzeniu stacji demontażu pojazdów i zautomatyzować większość czynności jakie muszą zostać wykonane. Praca użytkownika sprowadza się do wystawiania zaświadczeń o przyjęciu pojazdu niekompletnego lub zaświadczeń o demontażu pojazdu, demontażem pojazdów, sprzedażą części oraz wydawaniem odpadów.
Pozostałe czynności związane z gospodarowaniem odpadami wykonywane są automatycznie.

Program posiada możliwość tworzenia schematów demontażu pojazdów, dzięki temu można bardzo szybko demontać pojazdy bez konieczności wielokrotnego wykonywania wielu tych samych czynności.

Ważną cechą programu jest możliwość raportowania zysków z poszczególnych pojazdów, części i odpadów. System jest aplikacją sieciową umożliwiającą jednoczesną pracę wielu użytkowników.

Przy zakupie pierwszej licencji, drugą użytkownik otrzymuje bezpłatnie.